Kullanım Sözleşmesi


Sözleşmenin Amaç, Kapsam ve Konusu : İş bu sözleşme, CareerBRAND Academy adresinde sunulan dijital eğitimler ile, bu hizmeti sunan ile hizmetten faydalanan gerçek ve tüzel kişiler arasındaki hukuki ilişkileri kapsamaktadır.

Tanımlar

Site Sahibi ve Uzman Eğitmen : Banu Çakar / Smart Career Türkiye

Website : CareerBRAND Academy / Banu Çakar tarafından oluşturulan online-dijital eğitim içeriklerinin sunulduğu internet aracılığı ile erişimi mümkün olan iş bu online eğitim sitesidir.

Kullanıcı/Üye : CareerBRAND Academy’den online eğitim alarak faydalanmak isteyen, bunun için belirlenmiş olan hizmet bedelini ödeyerek siteye giriş yapan gerçek ve/veya tüzel kişilerdir.

Ürün : Web sitesinde satışa sunulan online eğitim hizmetlerini ifade eder.

Hizmet Bedeli : Web sitede sunulan online-dijital eğitim ve eğitim programları karşılığı alınan KDV dahil (%20) ücrettir.

İçerik  : Sitede yayınlanan, satışta olup, erişimi mümkün olan eğitim içeriklerini ve bu kapsamda sunulan video, bilgi, dosya, doküman, sunum, resim, görsel, yazılı ve işitsel tüm imgeleri kapsar.

Sözleşmedeki Taraflar : Sitenin kanuni sahibi Banu Çakar olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Banu Çakar’a aittir. Sözleşmenin diğer tarafı CareerBRAND Academy’den eğitim alan, bu web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan tüzel ve/veya gerçek kişi kullanıcılardır.

Hizmet Kullanım Koşulları : CareerBRAND Academy’de yayınlanan online eğitimlerden yararlanmak isteyen kişi tarafından web sitesine üye olmak için gerekli bilgilerin gönderilmesi, hizmet bedelinin ödenmesi ile birlikte eğitim/eğitimlere kayıt işleminin yapılması ile tamamlanır. Hizmet bedelinin tahsis edilmediği ve üyelik işlemlerinin tamamlanmadığı durumlarda, iş bu kullanıcı sözleşmesinde tanımlanan kullanıcı olma hak ve yetkisine sahip olunamaz.

Bu site, Banu Çakar’a ait olup, Smart Career Türkiye tarafından işletilmektedir ve online eğitim içeriklerinin tüm hakları Banu Çakar’a aittir. Bu sitedeki içerikleri kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

Ödeme Koşulları : Kredi kartı ile online ödeme sisteminde güvenlik, ilgili bankanın güvenli ortak ödeme sanal pos sistemince sağlanır. Bu işlem sırasında kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde ilgili site sistemine kayıt edilmez. Smart Career Türkiye ve görevli personel hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini göremez.

Kullanıcının Yükümlülükleri: Katılımcı, web sitesinde yer alan online-dijital eğitim videolarını, kendi kendine izlemek, sunulan ek çalışma/bilgi dökümanlarını kendi kendine incelemek ve kendi zaman planı dahilinde gerekli çalışmaları yapmakla sorumludur. İçerikleri en iyi şekilde anlamak ve uygulamaktan, kendisi sorumludur.

Uyarı & Bilgilendirme: İş bu sitedeki eğitim içeriklerinin hiçbiri işe girme/işe başlama/iş değiştirme garantisi vermez. Banu Çakar, online eğitimler sırasında ve/veya eğitimleri tamamladıktan sonra kullanıcı üyenin/üyelerin iş bulamamasından/işini değiştirememesinden/kariyer hedeflerini gerçekleştirememesinden ya da kişinin iş hayatında ve/veya iş arama sürecinde yaşadığı/yaşayacağı problemlerden sorumlu tutulamaz.

İptal & İade: İş bu siteden satın alınmış olan online-dijital eğitim, eğitim programları ve dijital dökümanların iptali ve iadesi yoktur.

Uyuşmazlıkların Çözümünde Yetkili Mahkeme ve İcra Dairesi: Taraflar iş bu sözleşmenin yorumu ve uygulamasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta yetkili yargı mercilerinin İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri olduğunu kabul ve beyan etmişlerdir.

İş bu Kullanım Sözleşmesi, CareerBRAND Academy web sitesine giriş yapan ve/veya üye olan kullanıcı ile akdedilmiştir. Siteden eğitim satın alan kullanıcı üye bu kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktadır.